• İzmir 28°
 • İstanbul 28°
 • Paris 18°
 • Londra 17°
 • Ankara 27°
 • New York 24°
Turizm Sayfaları
PAMUKKALE TURU - Escan Turizm
PAMUKKALE TURU
PAMUKKALE TURU - Escan Turizm "KONAKLAMA 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA" 24 Kasım 2018 Cumartesi - 25 Kasım 2018 Pazar tarihleri arasında
229 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

PAMUKKALE TURU

AFRODISIAS ANTİK KENTİ-HİERAPOLİS ANTİK KENTİ-KARAHAYIT

PAMUKKALE – BULDAN

HİERAPARK THERMAL & SPA DELUXE HOTEL Farkı İle!

Şifalı Suların Mucize Dünyasında Doğa Ve Huzur Sizi Bekliyor!

Türk Hamamları, Buhar Odası, Sauna, Kapalı Havuzlar, Açık Havuzlar, Açık Çocuk Havuzu, Yarı Açık Termal Havuz, Hiera Aqua Park!

1.Tur:24-25 Şubat 2.Tur:31 Mart-01 Nisan 3.Tur:28-29 Nisan 4.Tur:28-29 Ekim 5.Tur:24-25 Kasım

 

1 Gece 2 Gün 

 

Tur Programı

 1. Gün:

Sabah saat 06:45’da Mavişehir Mavibahçe Avm Önü, 06:50 Bostanlı İskele önü, 06:55 Karşıyaka Acenta Önü, 07:00’de Girne Yunuslar Mavikule, 07:05 Girne Tatilbudur önü, 07:10 Girne MC Donald’s Karşısı, 07:30 Bornova E.Ü.H Önü 07:45’de Üçyol Pizza Pizza, 07:50 Susuz Dede Durak, 08:00’da Üçkuyular Opet önünden misafirlerimizi aldıktan sonra keyifli yolculuğumuza başlıyoruz.

Yolda önceden belirlenen uygun bir tesiste kahvaltımızı yaptıktan sonra rehberimizin keyif dolu sohbeti eşliğinde Afrodisyas Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. 1960 yılında ünlü fotoğrafçı Ara Güler’in macera dolu bir seyahati esnasında tesadüfen keşfettiği, dönemin ünlü arkeologlarından Kenan Erim’in kazılarını başlattığı ve ömrünü adadığı Afrodisyas kenti, adını aldığı tanrıça Afrodit’e adanmış tapınağı, barındırdığı zengin kalıntıları ve benzersiz buluntuları ile sizi şaşkınlığa uğratacak. Detaylı bir şekilde yapacağımız ören yeri gezimizin ardından öğle yemeği için restorantımıza gidiyor ve yörenin meşhur Karacasu Pidesinin tadına bakıyoruz. Ardından kısa bir yolculuk yaparak otelimizin bulunduğu Karahayit mevkiine ulaşıyoruz ve otelimize yerleşerek dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. HİERAPARK THERMAL & SPA DELUXE HOTEL

 

 1. Gün:

Sabah otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Turumuza, Türkiye’de UNESCO dünya miras listesinde ki 16 benzersiz noktadan birisi olan, hem Bergama Krallığı döneminde iyileştirme merkezi olarak kullanılan Hierapolis Antik Kenti ile kültürel; hem de bembeyaz traverten oluşumları ile doğal bir güzellik olan Pamukkale ile başlıyoruz. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz ören yeri gezisi esnasında terasları en güzel seyir noktasından fotoğraflıyor ve ardından ismini Mısır’ın güzelliği ile meşhur kraliçesi Kleopatra’dan alan, doğal bir oluşumun insan eliyle buluşmasından ortaya çıkmış Antik Havuz’u ziyaret ediyoruz. Ören yeri gezimizin ardından Pamukkale’den ayrılarak, özellikle Osmanlı Dönemi’nde meşhur el dokumaları ile adından sıkça bahsettirmiş Buldan’a gidiyoruz. Burada geçireceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Buldan bezi alışverişi yapabilir, dileyenler tarihi sokaklarda dolaşarak o güzel Osmanlı dokusunu fotoğraflayabilir. Ardından İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve Alaşehir-Salihli yolunu takip ederek İzmir ‘e ulaşıyoruz. Bir sonraki ESCANTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR VE OTELE DAİR BİLGİLER:

 -Termal havuz, açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzu ve çocuklar için aquapark bulunmaktadır.

-Tüm odalarımızda ICD ekran uydu TV, küvetli banyo, balko klima, özel eşya kasası, fön makinası ve telefon bulunmaktadır.

-Günümüz iletişiminde büyük önem taşıyan internet, kablosuz olarak tüm odalarımızda ve tesisimizin her alanında 50mb hızında ücretsiz kullanımınıza sunulmuştur.

SPA & WELLNESS

- Türk Hamamları

- Buhar Odası

- Sauna

- Kapalı Havuzlar

- Açık Havuzlar

- Açık Çocuk Havuzu

- Yarı Açık Termal Havuz (Doğal sıcaklıkları 20 derecenin üzerinde olan, litrelerinde 1 gr’ın üzerinde çözülmüş mineral bulunan termal sular insan sağlığı için şifa kaynağıdır. Solunum sistemi, kas ve iskelet sistemi, cilt, kalp ve dolaşım sistemi, mide – bağırsak metabolizma hastalıkları gibi birçok rahatsızlık için destekleyici ve tamamlayıcı tedavi unsurudur.

- Hiera Aqua Park

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Seyahat Sigortası

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Termal Havuz , Türk hamamı,Jakuzi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Masaj , Sauna,Spa,

*Otelin belirlediği ücretli aktiviteler masaj vb.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (06:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (06:50)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (07:00)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (07:00)
 • GİRNE TATİL BUDUR ÖNÜ (07:05)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (07:10)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (07:30)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (07:45)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (07:50)
 • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (08:00)

Tur Hareket Tarihleri: 24 Şubat • 31 Mart • 28 Nisan • 28 Ekim • 24 Kasım

Escan Turizm
Türsab No: A-2397
TUR ÖZELLİKLERİ
Escan Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

PAMUKKALE TURU Tıkla »