• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
ANKARA-ESKİŞEHİR TURU - Candoğan Travel
ANKARA-ESKİŞEHİR TURU
ANKARA-ESKİŞEHİR TURU
ANKARA-ESKİŞEHİR TURU - Candoğan Travel "ATAYA SAYGI GEZİSİ" 18 Ocak 2018 Perşembe - 20 Ocak 2018 Cumartesi tarihleri arasında
275 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

1.Gün: 

Akşam saat 22:30’de belirlenen yerde buluşuyoruz. 23:00’de öğrenci ve öğretmenlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Kula, Afyon ve Başkent tesislerinde vereceğimiz molalar sonrasında Başkentimiz ANKARA’ya ulaşıyoruz. Toplumda bilimsel farkındalık düzeyini artırmak, Toplumun bilimsel ve teknolojik konulara olan ilgisini yükseltmek amacıyla açılan ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze turumuzun sonunda Ata’mızın ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir ziyaretimizi yapıyor ve Saygı duruşunda bulunuyoruz. Anıtkabir ziyaretimiz sonrasında Atatürk'ün mozolesinin bulunduğu Şeref Salonu'nun altındaki 3 bin metrekarelik sütunlu alanda bulunan Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesine geçiyoruz. Rehberimiz eşliğinde gezimizi tamamladıktan sonra Ulusta bulunan Türkiyenin ilk 1. Ve 2. Meclis binalarını panaromik olarak göreceğiz. Meclis ziyaretimizden sonra açık büfe akşam yemeği ve konaklama için Ankara merkez deki 4* ROYAL CARINE otelimize yerleşiyoruz.

 

 

2.Gün: 

Sabah Otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyor ve Eskişehir’e hareket ediyoruz. Öncelikle  Şehr-i Aşk Adası’na geçiyoruz. Şehrin sevgi ve aşk şehri olduğunu simgelemek için Porsuk çayı üzerinde oluşturulan adayı görüyoruz. Devamında Eskişehir’in ikinci büyük parkı olan Kentpark‘a geçiyoruz. Eskişehir’de deniz yok mu diyorsunuz? Öyleyse yanılıyorsunuz, Türkiye’nin İlk yapay Plajının olduğu Kentpark’I ziyaret ediyoruz. Ardından  Masal Şatosu, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi ‘ne geziyoruz. Turumuzun sonunda Çeşme’ye dönmek için yola çıkıyoruz. Bir daha ki CANDOĞAN TRAVEL organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Candoğan Travel
Türsab No: A-2792
TUR ÖZELLİKLERİ
Candoğan Travel Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

ANKARA-ESKİŞEHİR TURU Tıkla »