Gençay Star Teklif Al

KURBAN BAYRAMI BERLİN & PRAG-İZMİR ÇIKIŞLI TUR
399 €
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

23/09/2015 - 26/09/2015
1 23

1. Gün: İzmir, Berlin

Sabah Saat: 09.40’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Dış hatlar terminali Gençaystar Travel kontuarında buluşuyoruz. Gerekli bagaj ve check in işlemleri sonrasında, SunExpress Hava Yolları’na ait XQ946 sefer sayılı uçağı ile 11.40’da Berlin’e AKTARMASIZ DİREKT uçuyoruz. Berlin yerel saati ile 13.50’de uçağımızdan iniyor, gümrük işlemleri sonrasında bizi bekleyen rehberimiz ile birlikte araca yerleşiyoruz. Almanya’nın en büyük kenti ve başkenti olan Berlin’de turumuza başlıyoruz. Öncelikle dileyen konuklarımız ile Berlin'deki Müzeler Adası'nda bulunan beş müzeden birisi olan Bergama Müzesi'ni geziyoruz. Berlin turunda göreceğimiz yerler arasında; Kurfürstendamm, Reichstag, Tiergarten, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu ve Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg bulunmaktadır. Geceleme Berlin’deki otelimizde.

2. Gün: Berlin, (Dresden), Prag

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız Almanya’nın Dresden kenti. (ekstra tur1) Elbe kıyısındaki, kuzeyin Floransası denilen, Almanya’nın Saksonkarya eyaletinin merkezi Dresden’i geziyoruz. Zwinger’in Barok Bahçeleri, Semper Opera Binası, Kraliyet Sarayı, Frauenkirche ile Goethe’nin Avrupa’nın balkonu dediği terası görüp, Dresden şehir turumuzu tamamlıyoruz. Yol güzergâhında onlarca manzara eşliğinde Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’a ulaşıyoruz. Prag şehir turumuz sırasında; Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali,  Charles köprüsü, Eski Şehir Meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme Prag otelimizde. (eğlence aktivitesi1) Dileyen konuklarımız ile birlikte şehir turumuzu pekiştirmek adına planlanmış akşam açık büfe yemekli Vltava Tekne Turu.

3. Gün: Prag, (Karlovy Vary)

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, dileyen misafirlerimiz ile (ekstra tur2) tam gün yemekli Karlovy Vary turu(eğlence aktivitesi2) Akşam için dileyen konuklarımız ile birlikte müzikli, eğlenceli, yemekli Ortaçağ Gecesi programı. Geceleme Prag’daki otelimizde.

4. Gün: Prag, Berlin, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Prag’da geçirdiğimiz keyifli 2 gün sonrasında Berlin’e hareket ediyoruz. Berlin Tegel Havalimanı’na geçiyoruz ve check in bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. SunExpress Hava Yolları’na ait XQ947 sefer sayılı uçağı ile saat: 14.00’de İzmir’e uçuyoruz. Orta çağ anılarıyla dolu bir turu tamamlıyor bir başka Gençaystar organizasyonunda tekrar sizleri seyahat ettirmeyi diliyor, vedalaşıyoruz.


  Gençay Star

  Gençay Star

  Adres : Girne Bulvarı No:92 Karşıyaka İzmir, Türkiye

  Telefon : 0 232 381 46 00

  E-Mail : gencaystar@gencaystar.com

  YORUMLAR

  Hasret Yılmaz

  19/08/2015

  Rehberiniz bellimi acaba ?

  Yorum Yap