Kaçamak Turizm Teklif Al

İzmir Çıkışlı Roma Turu
329 €
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

05/11/2015 - 08/11/2015
1 30

01.Gün                        İZMİR – İSTANBUL – ROMA
Adnan Menderes Havalimanı PGS kontuarı önünde saat 05.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 4120 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:55’te İstanbul’a hareket, saat 09:15’te varış. Pegasus Hava Yolları’nın PC 535 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.05’te Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13.40’ta varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile Roma şehir turu için hareket. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelinize transfer. Dinlenebilmeniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek akşam yemekli Roma şaheserleri ve Romantik Roma gece turu (65 Euro). Geceleme otelinizde.

02.Gün                        ROMA
Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ögle yemekli Napoli & Pompei turuna katılabilirler (95 Euro). İtalya’nın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Gezi bitiminde Roma otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

03.Gün                        ROMA
Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Outlet–Göller Bölgesi (CastelGandolfo) turuna katılabilirler (50 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı, göz alıcı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın ünlü Outlet bölgesi Castel Romano’da alışveriş için serbest zaman. Tur bitimi  otellerimize dönüş. Geceleme otelinizde.

04.Gün                        ROMA – İSTANBUL – İZMİR
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 424 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:35’te  İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 18:05 ’te İstanbul’a varış ve aktarma için Pegasus Havayolları’nın PC4123 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:35’te İzmir’e hareket , saat 19:40’ta İzmir’e varış ve turumuzun sonu.


Kaçamak Turizm

Kaçamak Turizm

Adres : Atatürk mah. 24. sk. No:1/1 Tan İş Merkezi (İş Bankası arkası) Salihli - Manisa

Telefon : 0 236 713 60 00

E-Mail : info@kacamakturizm.com

YORUMLAR

Kamuran Yıldırım

17/08/2015

vizeyide siz alıyormusunuz ve kaç paraya geliyor ..

Yorum Yap